RN73H2BTTD22R1C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD22R1C25
JLCPCB Part #
C2558721
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS