RN73H2BTTD7500F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7500F100
JLCPCB Part #
C2543775
Description
250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS