RN73R2ETTD3481B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3481B25
JLCPCB Part #
C3919018
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS