SG73S1JRTTD1R3J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1R3J
JLCPCB Part #
C7360308
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS