RN732BTTD73R2B50
MFR.Part #
RN732BTTD73R2B50
JLCPCB Part #
C3986121
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS