SG73S1JRTTD1783D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1783D
JLCPCB Part #
C7360299
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS