RK73H2ATTD11R5D
MFR.Part #
RK73H2ATTD11R5D
JLCPCB Part #
C2577106
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS