RN73H1JTTD1931C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1931C25
JLCPCB Part #
C4230604
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS