SG73S1JRTTD1780D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1780D
JLCPCB Part #
C7360297
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS