RN732BTTD3363F100
MFR.Part #
RN732BTTD3363F100
JLCPCB Part #
C4033094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 336kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS