SG73S1ETTP5361F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5361F
JLCPCB Part #
C4073940
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS