RK73G1ETTP2740F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2740F
JLCPCB Part #
C2577764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS