RK73H1HTTC20R0D
MFR.Part #
RK73H1HTTC20R0D
JLCPCB Part #
C2578479
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS