SG73S1ETTP3303F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3303F
JLCPCB Part #
C3989721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS