SG73S1ETTP3403F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3403F
JLCPCB Part #
C4322203
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS