RN73H1JTTD2341D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2341D50
JLCPCB Part #
C4099737
Description
100mW 2.34kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS