HV73V2BTTD6654F
MFR.Part #
HV73V2BTTD6654F
JLCPCB Part #
C4054630
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS