SG73S1ETTP4R64F
MFR.Part #
SG73S1ETTP4R64F
JLCPCB Part #
C4278306
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS