SG73S1ETTP3091F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3091F
JLCPCB Part #
C4097640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS