SG73S1ETTP3090F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3090F
JLCPCB Part #
C3970463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS