RN731ETTP9091C50
MFR.Part #
RN731ETTP9091C50
JLCPCB Part #
C4274393
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS