SG73P1ERTTP8452F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP8452F
JLCPCB Part #
C7077387
Description
-55℃~+155℃ 200mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS