SG73S1ETTP1742F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1742F
JLCPCB Part #
C3940965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS