RN732ATTD1330F50
MFR.Part #
RN732ATTD1330F50
JLCPCB Part #
C4342887
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS