RK73G1ETTP68R1D
MFR.Part #
RK73G1ETTP68R1D
JLCPCB Part #
C4057990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS