SG73S1ETTP1741F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1741F
JLCPCB Part #
C4261683
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS