SG73S2E1RTTD2153F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2153F
JLCPCB Part #
C6487583
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS