SG73S1ERTTP9763F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP9763F
JLCPCB Part #
C7311772
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS