SG73S2ATTD2433D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2433D
JLCPCB Part #
C4244841
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS