SG73G2ATTD6192C
MFR.Part #
SG73G2ATTD6192C
JLCPCB Part #
C6481852
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS