HV73V2ATTD155J
MFR.Part #
HV73V2ATTD155J
JLCPCB Part #
C4202485
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS