SG73P1JRTTD56R0F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD56R0F
JLCPCB Part #
C5751078
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS