SG73S1ERTTP4991F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP4991F
JLCPCB Part #
C6678341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS