RN73R2ETTD1522B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1522B25
JLCPCB Part #
C2610695
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS