BSRV20TQ103J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
BSRV20TQ103J
JLCPCB Part #
C346103
Package
Plugin,P=49.5mm
Description
-40℃~+155℃ 10kΩ 20W 750V Metal Film Resistor ±5% 插件,P=49.5mm Through Hole Resistors ROHS