WK73R2HTTE7152F
MFR.Part #
WK73R2HTTE7152F
JLCPCB Part #
C4147068
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS