RK73G2ARTTD3922F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3922F
JLCPCB Part #
C7340149
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS