HV732ATTD1054F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD1054F
JLCPCB Part #
C4003530
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS