SG732ETTD3R9M
MFR.Part #
SG732ETTD3R9M
JLCPCB Part #
C4097490
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS