RN732ATTD1492A05
MFR.Part #
RN732ATTD1492A05
JLCPCB Part #
C4334344
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS