SG73P2ETTD563G
MFR.Part #
SG73P2ETTD563G
JLCPCB Part #
C4020498
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS