SG73P2ETTD22R6F
MFR.Part #
SG73P2ETTD22R6F
JLCPCB Part #
C4135084
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS