SG73S2BRTTD2490F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2490F
JLCPCB Part #
C6296265
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS