RK73H1HTTC16R9F
MFR.Part #
RK73H1HTTC16R9F
JLCPCB Part #
C2575466
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS