SG73P2ETTD2151F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2151F
JLCPCB Part #
C4018340
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS