RN732ATTD4423B50
MFR.Part #
RN732ATTD4423B50
JLCPCB Part #
C4135158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS