RN73H1JTTD75R0A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD75R0A25
JLCPCB Part #
C3914627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS