RN73R1JTTD5301F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5301F25
JLCPCB Part #
C2497585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS