SG73P2ERTTD4122F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4122F
JLCPCB Part #
C7311186
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS