SG73P2ERTTD4022F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4022F
JLCPCB Part #
C7079627
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS